قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی ایزوپکس

کاربر و مشتری عزیز، ضمن تشکر بابت انتخاب فروشگاه اینترنتی ایزوپکس، با هدف استفاده درست، لازم است موارد زیر به دقت مطالعه شده و همواره مد نظر قرار گیرد. بدیهی است ورود به حساب کاربری در وبسایت ایزوپکس به منظور بهره مندی از امکانات بخشهای مختلف (اعم از بخش کالاها، خدمات، سرویسها، بخش بلاگ، بخش ویدیو  و... )، به منزله آگاهی کامل و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی ایزوپکس در خصوص چگونگی استفاده از این سرویس ها و خدمات می‌باشد. 

تعاریف

مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که به هنگام ثبت نام اعلام نموده، نسبت به ثبت استعلام و یا سفارش‌گذاری یا هرگونه استفاده از بخشهای مختلف این سایت اقدام کند.

تامین کننده: شخصی حقیقی یا حقوقی است که بر اساس قوانین و مقررات کشور بعنوان تولید کننده و یا نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کالاهای مرتبط با حوزه کاری فروشگاه اینترنتی ایزوپکس بشمار رفته و کلیه فعالیتهای او بصورت قانونی و از مجاری مجاز صورت می پذیرد.

ایزوپکس: ارائه دهنده سرویس وبسایت و فروشگاه اینترنتی برای معرفی، ثبت سفارش و فروش کالاهای خود و تامین کنندگان مجاز می باشد. در این وبسایت ، ما با ایجاد زیرساخت مناسب، بستری ساده برای فرایند عرضه کالاها به مشتری فراهم نموده ایم. لذا ثبت سفارش و خرید کالا توسط مشتریان عملا بصورت مستقیم صورت می گیرد.

قوانین عمومی

کلیه فعالیتهای ایزوپکس بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده صورت گرفته و طبیعتا کاربران محترم نیز ملزم به فعالیت منطبق با این قوانین خواهند بود. تمامی شرایط و قوانین و رویه‌های کاری این فروشگاه در ارتباط با مشتریان و کاربران در این صفحه ذکر شده و چنانچه تغییری و یا اصلاحی صورت گیرد، در همین صفحه بروزرسانی خواهد شد. بدین ترتیب کاربر محترم توافق می کند که استفاده مستمر از خدمات ما به منزله پذیرش هر گونه موارد بروزرسانی شده در این صفحه خواهد بود.

ارتباطات الکترونیکی

هر گونه استفاده از خدمات ایزوپکس و یا ثبت، سفارش و خرید اینترنتی، یا برقراری ارتباط توسط ایمیل، یک ارتباط الکترونیک محسوب شده و در صورت دریافت درخواست از جانب شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها، شما موافقت می کنید که ایزوپکس به صورت الکترونیک ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری یا کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری یا کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ایزوپکس از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ، امکان دارد ایزوپکس برای اعضا یا کاربران این سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ایزوپکس را در پروفایل خود لغو کنند.

حفظ حریم شخصی

ایزوپکس تلاش خود را برای حفظ اطلاعات خصوصی کاربران به کار برده و به آن احترام می‌گذارد. در این راستا از بهترین روش ها و تکنولوژی های مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و ایمن تر شدن استفاده کاربران از سایت، استفاده می نماید. بنابر این استفاده چند باره کاربران از این سایت، نشانگر رضایت آنها از این سیاست می‌باشد.

تمامی محتواهای در دسترس از طریق هر یک از بخشهای این سایت مانند متن، ویدیو، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ایزوپکس جزئی از اموال ایزوپکس بوده و حق استفاده و نشر تمامی این موارد در انحصار ایزوپکس است. لذا هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات این سایت اینترنتی ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند. تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.

آدرس رسمی ایزوپکس در این وب سایت فروشگاه اینترنتی www.izopex.com و کلیه مکاتبات و تماسها با مشتریان و کاربران این فروشگاه، از طریق شماره های تلفن ها و ایمیل های قید شده در این وبسایت انجام میگیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

ثبت و پردازش سفارش

اگرچه خدمات اینترنتی ایزوپکس برای جستجو، بررسی و ثبت سفارش کالاها بصورت 7 روز هفته و 24 ساعت از شبانه روز در دسترس است، اما روزهای کاری ایزوپکس از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8:00 تا 18:00 و پنجشنبه ها تا ساعت 14:00 به استثنای تعطیلات عمومی و رسمی در ایران می باشد. بدیهی است در خارج از زمان ذکر شده ارتباط با ایزوپکس از راههای دیگر فراهم خواهد بود. تمامی سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات رسمی، توسط ایزوپکس پردازش و ارسال می گردد.

کلیه سفارشات ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی ایزوپکس به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و یا ایمیل به شما در صف پردازش قرار می گیرند. بر اصل مشتری مداری، همواره در ارائه خدمات و ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را خواهیم نمود. با این وجود در صورتی که بر اساس عوامل پیش بینی نشده در صورتی که موجودی کالایی به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری برای سفارش گذاری، حق لغو سفارش یا استرداد وجه پرداخت شده برای ایزوپکس محفوظ است. همچنین در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در این سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای ایزوپکس محفوظ است. 

کاربران گرامی می بایست در هنگام ثبت سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است که در صورت ارائه اطلاعات ناقص و ناصحیح، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. ایزوپکس می تواند در راستای اطمینان از فرایند سفارش گذاری، اطلاعات کامل تری را از کاربر دریافت نماید. کاربران محترم می بایست آدرس مورد نظر خود را بصورت کامل و دقیق و قابل استناد (محل سکونت، محل کار، محل پروژه، کد پستی و...) اعلام نمایند چرا که پس از اتمام سفارش گذاری، تغییر آدرس امکان پذیر نبوده و طبیعتا تبعات آن متوجه کاربر خواهد بود. همچنین کاربران به هنگام دریافت کالا می بایست کارت شناسایی معتبر به تحویل دهنده ارائه نمایند.

نحوه و زمان بندی ارسال کالا و خسارت در حمل و نقل

تمامی قیمت های ارائه شده در ایزوپکس برای تحویل کالاها به مشتری، انبار ایزوپکس بوده و هزینه ارسال، نصب و راه‌اندازی در آن لحاظ نشده است. لذا با توجه به گستردگی  و تنوع کالاها در این سایت و نیز پراکندگی جغرافیایی کاربران، بدیهی است شرایط ارسال و احتمالا نصب و راه‌اندازی کالاها با یکدیگر تفاوت داشته و لازم است کاربر از قبل با این شرایط آگاه باشد.

در حال حاضر، کلیه کالاهای این وبسایت برای کاربران و خریداران در استان و شهر تهران توسط سرویس های حمل و تحویل محلی نظیر سرویس ارسال کالای ایزوپکس، پیک های محلی، الوپیک، اسنپ باکس ... و برای استانها، شهرستانها و شهرهای دیگر توسط شرکت های حمل و نقل بین شهری مانند تیپاکس و ... ارسال میگردد. زمان ارسال پس از تائید نهایی و پرداخت کاربر، در تهران بین 1 تا 3 روز کاری و در دیگر استانها بین 3 تا 5 روز کاری میباشد. بدیهی است کلیه هزینه های حمل و تحویل کالا بر اساس نرخ رسمی شرکتهای فوق الذکر محاسبه شده و به شرح زیر دریافت میگردد:

برای استان و شهرهای تهران که تحت پوشش سیستم حمل و تحویل اسنپ باکس و الوپیک میباشند به مبلغ کالای خریداری شده اضافه و در صورتحساب  نهایی منظور و دریافت میگردد.

برای استانها و شهرهای های دیگر بصورت پسکرایه بوده و در زمان تحویل کالا توسط شرکت حمل کننده کالا محاسبه و از کاربر یا خریدار دریافت میگردد. 

ایزوپکس همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و متناسب همه کالاها توسط  تولیدکنندگان، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد. ایزوپکس تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

لذا در صورت تحویل کالای آسیب دیده بدلیل حمل نامناسب، موارد می بایست حداکثر در عرض 24 ساعت کاری از تحویل سفارش به مرکز پشتیبانی ایزوپکس صنعت اطلاع داده شود.

شرایط 7 روز ضمانت بازگشت کالا

در راستای ایجاد سرویس های مناسب تر و همچنین احترام به حقوق مصرف کنندگان، حسب نوع محصول و اعلام آمادگی تامین کنندگان، برای برخی از کالاها این امکان ایجاد شده تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و در صورت آسیب‌دیدگی، خرابی و نقص فنی و عملکرد ناقص، امکان بازگشت محصول برای کاربر وجود داشته باشد. در صورت فعال بودن این سرویس، موارد در صفحه کالای مربوطه اعلام شده است. در غیر اینصورت شامل سرویس مورد نظر نخواهد بود. همچنین تصاویر کالاها بمنظور اطلاع رسانی و ساده سازی فرایند خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است مواردی از کالای تحویلی با تصاویر سایت تفاوتهایی داشته باشد، به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد.

لازم به ذکر است برای کالاهای مشمول، مشکلات اعلام شده از جانب مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش ایزوپکس کنترل و بررسی می شوند و در صورت تایید، امکان استفاده از این سرویس فراهم خواهد بود. ضمنا این سرویس، استفاده نادرست کاربر که باعث ایجاد خرابی شود را شامل نمی شود. آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل این سرویس نمی شود.

برای استفاده از سرویس7 روز ضمانت بازگشت، لازم است دقت شود که کالا مخدوش نشده و اقلام همراه با آن به صورت کامل به همراه آن بازگردانده شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط ایزوپکس دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط 7 روز ضمانت بازگشت محسوب می شود. در ضمن در صورت اتمام موجودی کالای برگشتی، مبلغ دریافتی به کاربر بازگردانده خواهد شد.

ارتباطات کاربران

سایت ایزوپکس ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل ایزوپکس نیستند و ایزوپکس هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. ممکن است سایت ایزوپکس این لینک‏‌ها را برای سهولت مشتریان یا کاربران ایجاد کند و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در وبلاگها یا صفحه‏‌های سایت ایزوپکس لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از ایزوپکس اداره می‌کنند، بنابر این سایت ایزوپکس نمی‌‏تواند در مورد آنها تعهد یا ضمانتی داشته باشد. لذا کاربران توافق می‏کنند مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت ایزوپکس باشد، بر عهده خود ایشان است.

قوانین ثبت نظر در سایت

با توجه به آنکه هدف ایزوپکس از راه اندازی بخش نظرات، ایجاد بستر اشتراک گذاری نظرات کاربران در خصوص کالاهای مختلف و ارتقای دانش جمعی می باشد، لازم است کاربران محترم در ارائه نظرات خود قوانین رسمی و عرفی جامعه به لحاظ حفظ حریم خصوصی، اخلاقیات، استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران و ... را رعایت نمایند. در غیر این صورت، به تشخیص ایزوپکس، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت نمایش داده نمیشود. با این حال، ایزوپکس هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات درج شده را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

نقد کاربران فقط باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

کاربران می توانند با توجه به محدودیت کاراکتر متنی، نظرات خود را درج نمایند. جهت احترام به نقدها و وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است نویسندگان نقد، مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.

برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد. چراکه نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آنها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.

تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.

تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

 "نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد. لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد. لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.

کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از باز نشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.

ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

 لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است.

کاربران در نظر داشته باشند که ایزوپکس، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند..

محتوا و مطالب سایت

ایزوپکس همواره در تلاش برای تامین محتوای مفید و کاربردی برای آگاهی بیشتر و کمک به کاربران می باشد. این محتواها از منابع معتبر و قابل اتکا و نیز شرکت‏‌های سازنده و تولیدکننده محصولات موجود در سایت تهیه و درج میگردد. علیرغم این تلاش ها، ایزوپکس بی نقص بودن محتواها را تضمین نمی‏‌کند. لذا چنانچه مشخصات محصول عرضه شده در سایت مغایرتی کلی و اساسی با مشخصات فنی درج شده در سایت یا گاتالوگ تولیدکننده داشته باشد، استرداد آن موضوعیت می یابد و صرفا نمی توان توصیفات بخش نقد و بررسی را ملاک قرار داد.

با توجه به آنکه عملکرد سایتهای اینترنتی از جمله وابسته به عوامل خارج از کنترل بسیاری (از جمله عوامل طبیعی، مشکلات مخابراتی و سرویس دهی اینترنتی کشوری و ... ) می باشد، لذا ممکن است در مواردی محدود، کلیت سایت و یا بخش هایی از آن از دسترس خارج شود که طبیعتا مسئولیت آن بر عهده ایزوپکس نخواهد بود.

کلیه محتویات این سایت شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت ایزوپکس تعلق دارد.

اصول قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏ گذاری در این سایت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌ های ارائه شده برای کالاها در این فروشگاه اینترنتی، قیمت‏‌های خرده فروشی است.

در مواردی که بنا به ماهیت محصول (محصولات با مشخصات فنی سفارشی) و یا وابستگی جدی قیمت به حجم سفارش گذاری و یا شرایط خاص بازار ، امکان ارائه قیمت قطعی برای محصول نباشد، ایزوپکس آن محصول را در حالت استعلامی (تماس بگیرید) قرار می دهد تا بتواند بر اساس مشخصات درخواستی کاربر، قیمت سفارشی را به ایشان اعلام کند. در این حالت کاربر با توجه به نوع محصول، اطلاعات اولیه مورد نیاز را اعلام کرده، سپس در بازه زمانی، پیش فاکتور حاوی قیمت را بصورت سیستمی دریافت خواهد نمود. در صورت تایید، می تواند مجددا وارد سیستم تکمیل سفارش شده و ادامه مراحل سفارش گذاری و پردازش محصول، مشابه کالاهای دارای قیمت اصلی صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر است صرفا ثبت استعلام به معنی رزرو کالا نبوده و حتی در صورت دریافت پیش فاکتور، چنانچه فرایند سفارش گذاری از طریق ایزوپکس هنوز کامل نشده باشد، هیچ گونه حقی برای کاربر ایجاد نخواهد شد. لازم به ذکر است سفارشها چه در حالت قیمت قطعی و چه در حالت استعلامی، تنها زمانی نهایی می‌شوند که کاربران کد سبد خرید سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که ایزوپکس هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید و یا مرحله استعلام رها شده اند، ندارد.

قیمتهای ارائه شده برای کالاها با احتساب کسورات قانون از جمله مالیات بر ارزش افزوده بوده و کاربر از بابت کسورات قانونی مبلغ جداگانه ای پرداخت نخواهد نمود. اما با توجه به آنکه قیمت ارائه شده، بصورت پیش فرض شامل هزینه کالا با بسته بندی مد نظر تولید کننده و تحویل درب انبار ایزوپکس می باشد، لذا برای بسته بندی های سفارشی مشتری، ارسال، خدمات نصب و راه‌ اندازی احتمالی، لازم است هماهنگی و توافق لازم قبل از ارسال کالا صورت گیرد. با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، ایزوپکس نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏ گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، ایزوپکس موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش

با توجه به آنکه فروشگاه اینترنتی ایزوپکس صرفا یک پلتفرم فروش کالا به کاربران می باشد، لذا مسئولیتی از بابت خدمات پس از فروش کالاها نداشته و مسئولیت گارانتی و نیز خدمات پس از فروش هر کالا بر عهده شرکت سازنده یا تولید کننده مربوطه می باشد. البته ایزوپکس در مرحله ارزیابی اولیه و ارزیابی های دوره ای محصولات و تولیدکنندگان، سعی می کند از محصولاتی استفاده کند که دارای گارانتی معتبر بوده و خدمات پس از فروش مناسب و شفافی داشته باشند. بدیهی است بازخوردهای دریافتی از کاربران محترم نیز در ارزیابی های دوره ای اثرگذار خواهد بود. در این راستا تصریح می گردد ایزوپکس در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش نداشته و تمامی سرویسها و خدمات از طریق بخش اداری ایزوپکس برنامه ریزی و پایش می گردند.

شرایط فورس ماژور

شرایط فورس ماژور، شرایط اضطراری است که خارج از کنترل دست اندرکاران ایزوپکس بوده و ممکن است در کل و یا بخشهایی از فرایندهای کاری آن اخلال ایجاد کند. از جمله عوامل و شرایط اضطراری می توان به وقوع بلایایی طبیعی، جنگ، تحریم های فلج کننده، ناآرامی ها و شورشهای داخلی و .. اشاره نمود. بدیهی است تعهدات و رویه های ایزوپکس در شرایط عادی قابل اجرا بوده و در صورت بروز شرایط فورس ماژور مسئولیتی متوجه ایزوپکس نخواهد بود.

ایزوپکس همواره خدمت رسانی درست و جامع به کاربران محترم را سرلوحه کار خود دانسته، لذا چنانچه هر یک از کاربران در هر یک از بخشها و فرایندهای کاری و یا سفارش گذاری و دریافت کالا مشکل، کوتاهی و تخلفی مشاهده نمایند، انتظار می رود به سرعت ایزوپکس را مطلع نموده و به این ترتیب در بهبود مستمر این خدمت رسانی ها ما را یاری نمایند.